Menu
Sepetim

Korseler

Marka: indirimvar
  Balenli Dik Duruş Korsesi Kadın Erkek Kamburluk Sırt Destek Korsesi Bel Omuz Sırt Desteği   Dik duruş korsesi ofis ortamında çalışan, spor yürüyüş yapan kişilerde doğru pozisyonda durma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak için tasarlanan ürünümüz sırt bölgesinden aşağı uzanan 2 adet ba..
445,56TL
Vergiler Hariç:371,30TL
Marka: indirimvar
Dik Duruş Korsesi Ayarlanabilir Posturex Manyetik Korse   4 Korse bir arada Manyetik Dik Duruş Korsesi ürünü hem dik durmayı sağlamakta hemde manyetik mıknatıslar sayesinde vücuttaki elektriği almaktadır   Manyetik dik duruş korsesinde aynı zamanda manyetik bel kemeri özelliği vardır ..
423,79TL
Vergiler Hariç:353,16TL
Marka: indirimvar
Termal Sauna Zayıflama Kemeri Büyük Boy İnce Düzgün Bir Fizik için Ağrılarınızı Azalmasına Yardımcı Olur Termal Sauna Kemer   Bel bölgenizdeki yağlanmaların önüne geçerek istediğiniz beden ölçülerine kavuşmak için gün boyu sizinle olacak muhteşem Termal Sauna Kemer İnce yapısı sayesi..
320,70TL
Vergiler Hariç:267,25TL
Marka: indirimvar
Termal Sauna Zayıflama Kemeri   İnce Düzgün Bir Fizik için Ağrılarınızı Azalmasına Yardımcı Olur Termal Sauna Kemer   Bel bölgenizdeki yağlanmaların önüne geçerek istediğiniz beden ölçülerine kavuşmak için gün boyu sizinle olacak muhteşem Termal Sauna Kemer İnce yapısı sayesind..
320,70TL
Vergiler Hariç:267,25TL
Marka: indirimvar
Unisex Titreşim Sensörlü Kamburluk Önleyici Dik Duruş  Ayarlanabilir Akıllı Korse  Bay ve Bayan Kullanabilir Cihazın Genel Özellikleri: Istem Dışı Kambur Duruşlarınızda, Titreşim Ile Size Uyarıda Bulunarak Dik Duruş Pozisyonunuz Da Kalmayı Sağlamaktadır. Her Ortam Da Çok Rahat Kullanab..
332,16TL
Vergiler Hariç:276,80TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)