Menu
Sepetim

Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Kişisel Bilgi Güvenliği renkmix.com

Müşterilerinden üyelik ve alışveriş esnasında alınan tüm şahsi bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle  korunmakta olup sadece yetkili personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır.


Bu bilgiler sadece Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde yayınlanmaması, açıklanmaması ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir. renkmix.com kişisel bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, kullanıcı onay verdiği takdirde bilgilendirme,duyuru,tanıtım ve teklif amacıyla kullanma hakkını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

renkmix.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir.renkmix.com dan yapılan alışverişlerde alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır.Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır.Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte , tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir.Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

Güvenlik Uyarısı :

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir. Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi  gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir. renkmix.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı  durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir. İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde Antalya İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.