Sipariş ve teslimat

Site adresimiz olan: https://www.interpazar.net

Sitemizde uygulanan sipariş ve teslimat yöntemlerini bu sayfadan öğrenebilirsiniz…

Siparişiniz baştan uca şu şekilde işlemektedir...

1.

Sipariş verilir

Sipariş verirken ödeme yöntemi çok önemli.Kapıda ödeme ile satın alınan bir ürünün teslimat süresi 3-5 gün iken nakit kredi kartı veya havale ile alınan bir siparişin teslimat süresi 2 günü geçmez.Bu yuzden siparişinizi verirken mümkün olduğunca nakit ödemeler yapabileceğiniz kredi kartı ile ödemeyi tavsiye ediyoruz.

2.

Sipariş onayı

Sipariş onayını beklemeniz gereklidir.Bu çok uzun sürmeyen bir işlemdir ancak kredi kartı banka onayı gibi bir takım süreçler bazen zaman alabilmektedir e-mail yolu ile bilgilendirilerek size siparişinizin onaylandığını gösteren bir mail gelir..

3.

Siparişiniz Paketleniyor

Siparişinizi paketleme aşamasında ise mutlaka sipariş mesai saatleri içerisinde saat 16:00 dan öne verilmiş ise aynı gün kargolanacaktır.BU aşamada size siparişinizin paketleme aşamasında olduğunu belirten bir mail daha gönderilir.

4.

Sipariş takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde mutlaka size mail yolu ile bilgi gönderilir.Kargo takip kodununda bulunduğu bu maile ulaşamazsanız siparişinizin takibini alttaki linkten takip edebilirsiniz.

1. Kargo ücreti ne kadar,

Türkiye geneline tüm gönderiler YURTİÇİ kargo Sürat kargo veya Yurt içi kargo ile yapılmaktadır. www.interpazar.net’dan satın aldığınız ürünler 150 tl üzeri ise kargo ücreti www.interpazar.net” a aittir , 150 tl altında olan ürünler de 8 tl kargo ücreti alınmaktadır.Kıbrıs’a, ve Diğer Ülkelere Kargo Ücreti Karşılanmamaktadır..

2. Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek,

Satın aldığınız ürünün Stok durumuna göre aynı gün kargo yapılmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 2 gündür..

3.Siparişimi nasıl takip edebilirim

Hesabım menüsünün sağında yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.
Siparişiniz Ürün Bekliyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve Ürün Beklendiğini belirtir.

Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

Ürününüz Sevk Edildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza alarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza veya havale/eft olarak yapılmaktadır.

4.Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak,

Adreste bulunamadığınızda “teslim edilemedi” bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz www.interpazar.net deposuna iade edilir.

Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

.

5.Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim,

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

6.Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım,

destek@interpazar.net mail adresine sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 242 513 63 60 no’lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler,

Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.