Kargo bilgileri

Mağazamızdan vermiş olduğunuz siparişler en kısa sürede kargo paketleme aşamasına geçer.Stok durumuna göre bu değişmektedir.Size sipariş durumunuzla ilgili bir e-posta gönderilir.

Tüm siparişlerin teslimatı ödeme türüne göre değişmektedir.Kapıda ödeme ile verilen siparişler PTT kargo ile sevk edilir bu nedenle teslimat süresi 5-7 gün kadar sürer ve kapıda ödeme satın alınan ürünlerin ödemesi sadece nakit olarak kapıda ptt görevlisine ödenir.Bunun haricinde havale ve kredi kartı ile verilen siparişler maximum 2-3 gün içerisinde teslim edilir…

Siparişinizi verdikten snra ödemeniz onaylanması durumunda siparişiniz hazırlanıyor larak sisteme düşer ve size e-posta ile bildirilir.

Ödemeniz onay almaz ise siparişiniz iptal edildi ibaresi yer alan bir e-posta alırsınız bunun için bankanızla görüşmenizde fayda var.İnternet alışverişlerine kapalı olaan kartlarda görülen genel hatalardandır.

Siparişiniz kargolandığında size kargo takip numarasınında bulunduğu bir e-posta daha gönderilir.

Mağazamızda satılan tüm ürünler faturalıdır.Faturasız ürün satışımız maalesef bulunmamaktadır.Üyelik bilgilerinizi girerken mutlaka Tc no veya vergi no bilgilerinizi giriniz bunu unuttuysanız bile mutlaka iletişim sayfamızdan iletişime geçerek bize bildiriniz.

Kargonuzu kontrol etmeniz yasal hakkınız olduğu için kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz.Genel olarak taşıma esnasında hasar görmüş kargolar için kargo görevlisi tutanak tutmakla yükümlüdür.Tutanakla beraber ürünü bize geri gönderiniz ..Aynı gün değişim işlemi yapılır ve yenisi ile değişimi sağlanır.

İade&Değişim süreçleri?

Siparişinizi kredi kartı ile aldıysanız , kredi kartı işlemlerinden bekleyen işlemler menüsünü kontrol ediniz siparişinizin ödemesinin yansıması bankaya göre değişir.Aksi bir durum olursa bizimle iletişime geçiniz..

1-Ürün iadeleri için iade nedenini bildiren bir açıklamayla sitemizden üzerinden Siparişlerim>İadelerim bölümünden iade talebi oluşturmalısınız.

2-İade nedenini ve ürünün durumunu bize bildirmeniz gerekmektedir.

3-Sarf malzeme grubuna giren kartuş toner mürekkep gibi ürünler açıldıktan sonra tekrar satılabilir özelliğini kaybeder bu nedenle iade edilemez.

4-Diğer ürünler için İade ürünü anlaşmalı kargomuz yurtiçi kargo ile göndermelisiniz diğer kargolarla gönderilen ürünler iade alınmamaktadır

İadesi onaylanmış siparişlerin ödemesi banka kartı ile yapılmışsa aynı banka kartına havale ile yapılmışsa aynı banka hesabına veya bize vereceğiniz banka bilgileri ile iade edilir 3*5 gün içinde iade süreci tamamlanır

Sipariş iptalleri için lütfen öncelikle bizimle iletişime geçiniz..

Kargolanmış ürünlerin siparişinin iptal edilmesi durumunda gidiş ve dönüş kargo ücretleri müşteriye aitdir!.Eğer siparişiniz kargolanmamış ise paranız aynı gün hesabınıza iade edilir..

1- Üyelik bilgilerinizle giriş yapınız.

2- Siparişlerim>İadelerim>İade durumundan iadenizin son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

3-İadenizin hangi aşamada olduğu ile ayrıca ek bilgi size e-posta ile gönderilecktir.