Şekerhane mah sinanoğlu sok dr gani gür işhanı kat 1 no 109 Antalya/Alanya

Bilgilendirme metni

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimizin %90 gibi bir kısmı sitedeki ürün resimleri ile aynıdır.Ancak bazı ürünler aynı ürünün işlemini görsede ebat veya renk olarak farklılık göstermekdir.

Sipariş esnasında girilen bilgilere göre fatura kesmekteyiz.Lütfen Vergi no vergi dairesi bireysel müşteriler içinse Tc no girmeniz faturanız açısından gereklidir.

Sitemizde bulunan iade ve değişim politikamıza uyan iadeler için yurtiçi kargo ile gönderim yapabilir.İade ve değişim yapabilirsiniz.İade veya değişim için geçerli süre 14 gündür.

Stokda olmayan ürünler 10 gün içerisinde tekrar stoğa girmektedir.Haber bültenimize üye olarak güncel stoğa giren ürünlerimize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz Antalya/Alanya bölgesinden çıkış yapılmaktadır.

250 tl ve üzeri siparişlerden kargo ücreti alınmamaktadır.250 tl altında olan siparişlerden 15 tl kargo bedeli sepete eklenerek peşin alınır.Kargonuz geldiğinde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.

Havale ödemelerinde sipariş toplamından %3 indirim uygulanmaktadır.Kapıda ödeme dezavantajlı bir alışverişdir.15tl PTT kargo almaktadır kapıda ödeme siparişlerde sepete 15tl eklenmektedir.Ayrıca geç teslimat söz konusudur.5-7 gün sürmektedir.Kapıda ödeme siparişlerde sadece PTT görevlisine nakit ödeme yapabilirsiniz kredi kartı geçerli değildir.

Hakkımızda detaylar

Herhangi bir sorunuz varsa bize yazın.